Printvriendelijke versieAAArss

Lokale pers

Sint-Martens-Latem in de pers

Op de website van Het Nieuwsblad kan je het nieuws volgen over Sint-Martens-Latem.

Contactgegevens lokale pers

Het Laatste Nieuws
Brusselsesteenweg 347
1730 Asse (Kobbegem)
Gaëtan Regniers, Eeckhout Jurgen en Statius Anthony
gaetan.regniers@telenet.be
eeckhoutjurgen@hotmail.com
a_statius@hotmail.com

Het Nieuwsblad/De Gentenaar
Alfons Gossetlaan 30
1702 Groot-Bijgaarden
Anneke Coppens en Rudy Tollenaere
anneke.coppens@telenet.be
rudy.tollenaere@nieuwsblad.be
gent@gentenaar.be
 (redactiechef: Johan Cauwels)
Rondom Leiestreek
Erwin Mynsberghe
0496 50 10 69 erwin.mynsberghe@telenet.be

De Streekkrant, De Zondag, Steps Magazine en ’t Fonteintje (Roularta Media Group)
Kortrijksesteenweg 1064 te 9051 Sint-Denijs-Westrem
Contact De Streekkrant, De Zondag, Steps: gent@roularta.be en franstintin@skynet.be
Contact ’t Fonteintje: fonteintje@roularta.be
09 269 87 11

De Gazet van Deinze
Gentsesteenweg 2
9800 Deinze
John De Vlieger

AVS - Oostvlaamse Televisie VZW

A.Pegoudlaan 20
9051 Sint-Denijs-Westrem
info@avs.be
redactie@avs.be

Radio 2 Oost-Vlaanderen
Martelaarslaan 232
9000 Gent
info@radio2.be

VBRO Radio - Provincie Oost-Vlaanderen
Stefaan Reuse
0475 431 007
stefaan.reuse@skynet.be