Printvriendelijke versieAAArss

Grondgebiedzaken

De afdeling Grondgebiedzaken bestaat uit alle diensten die met de inrichting en het beheer van de het grondgebied en het gemeentelijk patrimonium te maken hebben. De integratie staat borg voor een sterke wisselwerking tussen beleidsvoorbereiding en uitvoering.De afdeling Grondgebiedzaken werkt rond de thema’s ruimtelijke ordening, milieu, afvalbeheer, mobiliteit, huisvesting, groen- en natuurbeheer, openbare werken enz.

De administratieve diensten zijn gevestigd in het gemeentehuis. U kan er terecht voor onder meer

  • stedenbouwkundige inlichtingen,
  • stedenbouwkundige uittreksel (plannen- en vergunningenregister),
  • aanvragen tot stedenbouwkundige vergunning en verkavelingsaanvragen,
  • milieuvergunningsaanvragen, -meldingen,
  • afvalophaling en de werking van het recyclagepark,
  • informatie over nutsleidingen,
  • aansluiting op de riolering,
  • het beheer van het openbaar groen,
  • wegenwerken,
  • gemeentelijke gebouwen,
  • mobiliteitsbeleid

Onze medewerkers van de buitendienst zijn gevestigd in de Lijnstraat naast het recyclagepark en staan in voor het dagelijks beheer van het gemeentelijk patrimonium, meer bepaald het onderhoud van het openbaar groen, gebouwen en wegen.

Onthaal

Tel. 09 282 17 30
E-mail:

grondgebiedzaken@sint-martens-latem.be
stedenbouw@sint-martens-latem.be
milieu@sint-martens-latem.be

Maria Weyn maria.weyn@sint-martens-latem.be
Jeroen Van Seymortier jeroen.vanseymortier@sint-martens-latem.be
Vanessa Colle vanessa.colle@sint-martens-latem.be
Projectmedewerker: Amelie De Keyser amelie.dekeyser@sint-martens-latem.be
Afdelingshoofd: Peter Van Herp peter.vanherp@sint-martens-latem.be

Stedenbouw

Gemeentelijk stedenbouwkundig ambtenaar: Freya Van Caekenberghe
Freya.VanCaekenberghe@sint-martens-latem.be


Milieu

Milieuambtenaar: Jana Verlinde


Patrimonium

Deskundige patrimonium: Inge Devalez
inge.devalez@sint-martens-latem.be

Contacteer ons

Dorp 1
9830 Sint-Martens-Latem
tel. 09 282 17 30
Mail ons

Openingsuren

voormiddag

namiddag

ma

8.30-12.00

gesloten

di

8.30-12.00

gesloten

wo

8.30-12.00

gesloten

do

8.30-12.00

gesloten

vrij

8.30-12.00

gesloten