Sportkampioenen

Op zaterdag 8 februari 2020 vindt de huldiging van sportkampioenen en sportverdienste plaats in de raadzaal van het gemeentehuis (Dorp 1, 9830 Sint-Martens-Latem) om 11 uur.

Procedure

De sportkampioen en ploegkampioen worden gekozen uit 3 genomineerden door online stemming en door de sportraad, op basis van hun sportieve prestaties in het voorbije jaar. Het gemeentebestuur duidt de 3 genomineerden aan.

De sportverdienste van Sint-Martens-Latem wordt toegekend aan een persoon of  aan meerdere personen die zich op een of andere manier hebben ingezet om de sport te ontwikkelen in Sint-Martens-Latem. Het gemeentebestuur reikt deze trofee uit.
De prijs Verlodt is een 'Sport voor allen'-prijs, waarbij een laagdrempelig initiatief binnen de gemeente meer aandacht krijgt.

Genomineerden 2020

Sportkampioen
Tine Vanden Berghe - Acroymgnastiek (Sportac '86)

  • 1e Vlaams Kampioenschap Acro A 2019 (I2 meisjes paar) samen met Alexia Hoste
  • 2e Oost-Vlaams Kampioenschap Acro A 2019 (I2 meisjes paar) samen met Alexia Hoste

Annelien Vandenabeele - Gewichtheffen

  • 3e Europees Kampioenschap U15
  • 8e Wereldkampioenschap U17
  • Bereikte limiet voor deelname aan EK voor volwassenen

Ploegkampioen

LDP Donza - Basket

  • Heren A speelden kampioen in TDM2 en promoveerden naar TDM1
  • Heren B speelden kampioen in 2e landelijke en promoveerden naar 1e landelijke

FC Latem - Voetbal

  • Eerste ploeg speelden kampioen in 2e Provinciale A en promoveerden naar 1e Provinciale Oost-Vlaanderen
  • De reservepoeg A speelden kampioen in hun reeks
  • U17 werd kampioen in de gewestelijke reeks

TCLD - Tennis

  • Heren 65+ werden Oost-Vlaams kampioen en Belgisch kampioen
  • Dubbel heren 60+ (2e ploeg) werden Oost-Vlaams kampioen en vice Belgisch kampioen

Voorbije edities:

Sportkampioen 2020: Tine Vanden Berghe
Ploegkampioen 2020: FC Latem 
Sportverdienste 2020: Lucien Scherpereel 
Prijs Verlodt 2020: Andrea Voncke 

Sportkampioen 2019: Annelien Vandenabeele
Ploegkampioen 2019: Team Infinity Sportac
Sportverdienste 2019: Marie-Louise D'Hertoghe (basketbal)
Prijs Verlodt 2019: Dynamo Multiplets

Sportkampioen 2018: Annelien Vandenabeele
Ploegkampioen 2018: Dames Interclubploeg TCLD
Sportverdienste 2018: Bestuur de Lustige Bolders

Sportkampioen 2017: Hanne Vanden Berghe
Ploegkampioen 2017: Roeiduo Benjamin Decatelle en Xander Deweert
Sportverdienste 2017: Pol Van der Plaetsen

Sportkampioen 2016: Lore Vanden Berghe
Ploegkampioen 2016: U17 FC Latem
Sportverdienste 2016: Roger Vande Weghe

Sportkampioen 2015: Lore Vanden Berghe
Sportverdienste 2015: Luc Hanssens en Dirk Borremans

Sportkampioen 2014 : Stefanie Van den Borre
Sportverdienste 2014: Christian Roels

Dienst Vrije Tijd - Sport
Vennelaan 23
9830 Sint-Martens-Latem
België
08:30 - 12:00
Gezien de coronamaatregelen werken wij enkel op afspraak.
08:30 - 12:00
Gezien de coronamaatregelen werken wij enkel op afspraak.
08:30 - 12:00
Gezien de coronamaatregelen werken wij enkel op afspraak.
08:30 - 12:00
Gezien de coronamaatregelen werken wij enkel op afspraak.
08:30 - 12:00
Gezien de coronamaatregelen werken wij enkel op afspraak.
Gesloten
Gesloten
Warning 15 augustus gesloten